Mam na imię Jola. Jestem filologiem angielskim, miłośniczką języka angielskiego oraz założycielką bloga
KOBIECY Angielski.


 
Dawno dawno temu

Jak to było kiedyś z „moim angielskim”?


Otóż sama kiedyś byłam nogą z angielskiego. Poza nauczeniem się listy czasowników nieregularnych wszystko inne mnie przerażało. Nie rozumiałam czasów gramatycznych, gubiłam się w gąszczu reguł i zasad, które trzeba było wkuć, a nie zrozumieć. A przecież nie o to chodzi w nauce języka.

Angielski był chyba na szarym końcu listy „do nauczenia”. Nigdy nie myślałam, że przyjdzie taki dzień, w którym porzucę plany o studiach medycznych (bo określenie „Nie ogarniałam fizyki” to mało powiedziane ) i zacznę myśleć o angielskim jak o sposobie na życie. Jak to się stało? Napotkałam na swojej drodze TĄ WŁAŚCIWĄ OSOBĘ (moją cudowną korepetytorkę, Panią Magdę) , która potrafiła mi wszystko w prosty sposób wytłumaczyć. Dzięki temu przestałam myśleć o angielskim jak o złu koniecznym. Zmieniłam nastawienie do nauki tego języka. Wszystkie problematyczne kwestie zniknęły jak bańka mydlana. Zaczęłam dostrzegać, że ten język nie jest trudny. On jest NAPRAWDĘ bardzo prosty.Oferuje nowy sposób nauczania


Doświadczenie


Czytaj dalej

Ukończone kursy


Czytaj dalej

Wiedza


Czytaj dalej
Zmiany, zmiany, zmiany.

A jak to wygląda dzisiaj?


Dziś sama jestem „TĄ WŁAŚCIWĄ OSOBĄ ”, która chce nauczyć Cię jak się UCZYĆ. Jak odkryć w sobie pasję do tego języka. Jak go zrozumieć. Od czego zacząć, żeby się skutecznie i z przyjemnością uczyć. Jak odczarować ten zły urok nauki języka obcego. Chcę sprawić, abyś w końcu stwierdziła, że rozumiesz i umiesz język angielski! A wiem jak to zrobić. Sama przeszłam przez tą drogę.

Pracując jako lektor w szkołach językowych, prowadząc prywatne zajęcia wiele się nauczyłam. Wiem, jakie problemy w trakcie nauki napotykają Ci, którzy chcą się tego języka nauczyć. I nie chodzi tu tylko o nauczenie się gramatyki, słownictwa, mówienia, ale jak w ogóle się do nauki zabrać A prywatnie? Prywatnie jestem radosną Kobietką, Narzeczoną wspaniałego Narzeczonego i Mamuśką naszego Kochanego Dwulatka. Uwielbiam słodycze (ech…tak, tak… to moja mega duża słabostka ), kawę, decoupage, scrapbooking, zumbę, Mazury i Grecję oraz wieczorki przy dobrym filmie (ale tego teraz trochę brakuje).

parallax background
Moja misja...

"Pokazać wszystkim Kobietkom
Jak się uczyć, żeby się nauczyć"

Śledź oficjalne kanały

KOBIECY Angielski to nie tylko strona www. Jesteśmy obecni również w mediach społecznościowych.